به نامه خدا

سلام دوستان در این مطلب سعی* می*کنم توضیح کوچکی در مورد آیتم*های دوتا به شما بدم امیدوارم خوشتون بیاد و راضی* باشیدSpoiler:


این آیتم بمنظور افزایش مانای قهرمانان به میزان 100 در طول زمان 30 ثانیه میباشد. هنگام استفاده از آیتم در صورت ضربه خوردن، عملکرد آیتم از کار می افتد.


Spoiler:


با خرید این آیتم 3 عدد از آن به شما تعلق میگیرد. توسط این آیتم شما یک درخت را میخورید و در طول مدت 20 ثانیه به میزان 100 به میزان سلامتی شما اضافه میشود. هنگام ضربه خوردن این آیتم
از کار نمیافتد برای خرید این آیتم به ۹۰ گلد احتیاج داری


Spoiler:

با خرید این آیتم و اعمال آن یک حیوان به عنوان پیک برای شما ضاهر خواهد شد که همانند شما توانایی حمل 6 آیتم را دارد. این حیوان میتواند به سطح بالاتری ترقی کند و به عقاب یا پرنده های دیگر تغییر شکل دهد.

 


Spoiler:

با خرید این آیتم 3 عدد به اینونتوری شما اضافه میشود. این آیتم نوعی جاسوس به حساب می آید که از دید دشمنان مخفی میباشد. این جاسوس به مدت 360 ثانیه در جایی که کاشته شود باقی خواهد ماند.

همچنین این آیتم توانایی مشاهده دشمنان نامرئی را نیز دارد.


Spoiler:

این آیتم به ازای هر ضربه ای که از سوی قهرمانان به دشمنان وارد میشود، 10 درصد از میزان

قدرت وارد شده به حریف را به میزان سلامتی شما می افزاید. این آیتم Orb Effect میباشد.


Spoiler:

حمل کردن این آیتم موجب میشود که سلامتی شما در صورت کم شدن یه اندازه ۲ عدد در ثانیه افزایش پیدا کند. شما برای خرید این آیتم به ۳۵۰ گلد احتیاج دارید

 


Spoiler:

شمشیری بسیار مفید و کارآمد در صحنه های درگیری. این شمشیر به شما اجازه پرش کوتاه یا به عبارتی دیگر تلپورت تا فاصله 1000 AOE را میدهد. بسیاری از قهرمانان برای اعمال قابلیتها و تاکتیکهای خود در جنگ از این آیتم استفاده میکنند.


Spoiler:

حمل این آیتم موجب میشود که در صورت کم شدن مانای قهرمان، ۵۰ درصد کل مانای قرمان در ثانیه به آن اضافه شود. برای خریدن این آیتم به ۳۲۵ گلد نیاز ماندید

 


Spoiler:


یکی از اساسی ترین و پایه ترین آیتمهای بازی میباشد که به قهرمان 15 درصد سرعت در ضربه زنی اضافه میکند. تقریبا اکثر قهرمانان بازی این آیتم را خریداری میکنند و بسیار مفید میباشد.


Spoiler:

همانند آیتم بالا، این آیتم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد و یک آیتم حیاتی بحساب می آید. خرید این آیتم به سرعت حرکت و جابجایی قرمانان 50 عدد می افزاید.

 


Spoiler:

الماسی که برای مشاهده اشیاء و افراد نامرئی بسیار کار آمد میباشد. افرادی که در اطراف قهرمان حمل کننده آن باشند، مرئی خواند شد. همچنین با مرگ قهرمان حامل آن، الماس بروی زمین می افتد. هزینه آن ۶۰۰ گلد می باشد

Spoiler:


یک گوی که به تمامی ویژگی های اصلی ذکر شده در ابتدای مقاله، 10 امتیاز اضافه میکند. این آیتم برای چندین آیتم گران قیمت و موثر دیگر یک آیتم پایه بحساب می آید.


Spoiler:

این آیتم یکی دیگر از آیتم های مکمل و مناسب برای هیروهای ضربه زن می باشد که 21 امتیاز به قدرت ضربه زنی قهرمان اضافه میکند.


Spoiler:

آیتمی سودمند و بسیار مفید در جهت افزایش قدرت دفاعی قهرمان. این آیتم 5 امتیاز به ارمرقهرمان

اضافه میکند.


Spoiler:

آیتمی سودمند و بسیار مفید در جهت افزایش قدرت دفاعی قهرمان. این آیتم 10 امتیاز به Armor قهرمان اضافه میکند